fbpx

Lietuvos antsvorio ir nutukimo prevencijos asociacija „Lobesity“: Vaikų ir jaunimo iki 29 m. su antsvoriu ar nutukimu elgsenos keitimo programa

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2018 rugsėjis – 2019 m. gegužė.

Projekto santrauka

Programos trukmė: 27 dienos (6 dienos stovykloje + 21 diena nuotolinio mokymosi namuose)
2 dienų palaikymo stovykla + nuotolinis palaikymas namuose
Programos dalyvių amžius: 12-29 m.
Projekto metu siekiama suteikti efektyvią pagalbą antsvorį ar nutukimą turintiems vaikams ir jaunuoliams, keičiant savo gyvenimo būdą – maisto pasirinkimo ir vartojimo, fizinio aktyvumo, poilsio, emocinio reguliavimo įpročius.

27 DIENŲ PROGRAMA (9 vnt.)
6 dienos visavertės mitybos ir sveiko judesio įgūdžių ugdymas stovykloje, dalyvaujant dietologui, sveikatos elgsenos treneriui bei fizinio lavinimo specialistui, maisto ruošimo praktikui. Stovyklose vaikai ir jaunuoliai praktiškai susipažins su visaverte mityba, mokinsis maisto gamybos, reguliariai užsiims jiems pritaikytu fiziniu krūviu.
21 diena po stovyklos savarankiško mokymosi ir praktikos darbas, atliekant užduotis namuose ir nuotoliniu būdu prižiūrint specialistams.
Nuotolinio mokymosi programa sudaryta taip, kad būtų užtikrintas stovyklos metu įgytų žinių pritaikymo praktikoje tęstinumas.
Nuotolinio mokymosi metu rekomenduojama į mokymąsi įsitraukti vienam iš tėvelių.

2 PARŲ PALAIKYMO STOVYKLA (9 vnt.)
Organizuojamose stovyklose, buvę dalyviai atnaujina ir gilina žinias, sprendžia dingusios motyvacijos klausimus, ieško būdų įveikti iškilusias kliūtis. Organizuojamas informacinis palaikymas virtualioje erdvėje specializuotoje grupėje visiems programų dalyviams ir reguliarios laisvai prieinamos fizinio aktyvumo sesijos Kauno mieste.