fbpx

UAB „Derybininkai.lt“: Socialinė kampanija „Rinkis gyvenimą sveiką“ regioninėse televizijose

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 12 mėn.

Projekto santrauka

Tikslas – padidinti šeimų informavimą apie vakcinavimo principus ir naudą, galimus pavojus ne vakcinavimą ir mitų griovimas skleidžiamas tam tikrų grupių.

Pirmoji potemė: Antibiotikų suvartojimo mažinimas – viena iš pagrindinių temų mažinant visuomenės savigydą ir nesaikingą jų pirkimą, be to prevenciškai kovoti prieš ligų atsparumą prieš antibiotikus.
TV informacinis socialinis klipas:
Klips būtų iki 60 s., t.y. jame būtų galimybė ne tik trumpai informuoti, bet ir pateikti ekspertines išvadas, geruosius ir bloguosius pavyzdžius. 6 savaitės šių klipų transliavimas regioninėse televizijose.

Antroji potemė: vakcinacijos skatinimas, mitų griovimas.
TV informacinis socialinis klipas: Klipas būtų iki 60 s., t.y. jame būtų galimybė ne tik trumpai informuoti, bet ir pateikti ekspertines išvadas, geruosius ir bloguosius pavyzdžius. Numatytas 6 savaites šių klipų transliavimas regioninėse televizijose.
Informaciniai siužetai „Mitų griovėjai apie vakcinavimą“ su tyrėjais ir gydytojais turinčiais autoritetą nacionaliniu mastu. Taip pat su populiariais žmonėmis ir nuomonės formuotojais (influencer’iais). Katu su TV klipu būtų sukurtas ir transliuojamas iki 2 min. ilgesnis informacinis siužetas.