fbpx

UAB „MVP sprendimai“: Socialinė kampanija „Rinkis gyvenimą sveiką“ radijo stotyse

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 12 mėn.

Projekto santrauka

„Renkuosi gyvenimą. #IŠGIRSK”2. Siūlomos radijo informacinė kampanija, kuri bus transliuojama 4 savaites (2+2) įvairiose radijo stotyse.
1. „Skiepai gelbėja. IŠGIRSK“
Radijo socialiniai informaciniai klipai. Skatina nelikti abejingais artimuosius rizikos grupių – vaikų, senelių, nėščių moterų ateičiai bei sveikatai. Nelikti abejingais ir sau, nes sergantis asmuo yra virusų pernešėjas, todėl pavojingas kiekvienam iš mūsų. Radijo informaciniai socialinės reklamos klipai, kur 20-60 s. pasakojama tikros istorijos, tų kurie nesiskiepijo.

„Renkuosi gyvenimą. #NesigydykPats“. Siūlomos radijo informacinė kampanija, kuri bus transliuojama 4 savaites (2+2) įvairiose radijo stotyse. Informacinės laidėlės/reportažai su tyrėjais ir gydytojais turinčiais autoritetą nacionaliniu mastu. Taip pat su populiariais žmonėmis ir nuomonės formuotojais (influencer‘iais).

Projekto vertinimai bus atliekami atliekant radijo auditorijos tyrimą, kuriame sužinosime ne tik kiek pasiekė, bet kaip giliai informacija pasiekė klausytojo pasąmonę, kiek pakeitė jo elgesį. Taip pat vertinsim transliuotos informacijos pasiekiamumą įprastais auditorijos tyrimo metodais. Koreliacija šių tyrimų duos galimybę aiškiai pamatyti kiek paveiki buvo kampanija.