fbpx

VšĮ „Blaivios pramogos“: Jaunimas leidžia laiką neapsvaigęs

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2018 m. rugsėjo mėn. – 2019 m. rugpjūčio mėn.

Projekto santrauka

VšĮ „Blaivios pramogos“ nuo 2012 metų organizuoja vakarėlius be svaigalų „VAROM! party“ visoje Lietuvoje, nuo 2013 – ųjų kasmet rengia išskirtinį blaivų vasaros festivalį „VAROM! summer fest“. Įstaigos vizija – tapti didžiausiu energingai bei sveikai besilinksminančio jaunimo judėjimu Baltijos šalyse, rengiančiu populiariausius renginius ir projektus ne tik pramogauti, bet ir save tobulinti siekiantiems žmonėms.

Projektu „Jaunimas leidžia laiką neapsvaigęs“ siekiama stiprinti visuomenės sveikatą alkoholio vartojimo prevencijos srityje, ugdant vaikų socialines ir emocines kompetencijas neformalių diskusijų ir blaivių vakarėlių metu. Siekiama parodyti, kad galima linksmintis ir neapsvaigus. Projekto tiksline grupe pasirinkti 15-17 metų paaugliai.

Įgyvendinant projektą, paaugliai į šį procesą įtraukiami jiems patrauklia vakarėlių forma. Organizuojami įvadiniai susitikimai su 9-11 klasių moksleiviais pasirinktose rajonų mokyklose, kurių metu jaunimui bus pristatomi blaivūs „VAROM! party“ vakarėliai, vasaros festivalis be svaigalų bei šių renginių metu vykstantys užsiėmimai. Susitikimų metu projekto vadovas Simonas Dailidė dalinasi su vaikais ir savo asmenine patirtimi, kaip žalingų įpročių atsisakymas pakeitė jo požiūrį, paskatino aktyviau domėtis sveikuolišku gyvenimo būdu, nulėmė dabartinę profesinę veiklą.

Didieji renginiai tokie kaip „VAROM! Nauji metai ‘18“ ir „VAROM! summer fest‘19“ sutrauks dalyvius dieną ir naktį linksmintis nesisvaiginant, įsitraukiant į gyvą bendravimą ir paskęstant jūroje veiklų.

Daugiau www.varomparty.lt ir https://facebook.com/varomparty/